Port Rowerowy
Koszyk

Znajdź nas na Facebooku!

Serwis Rowerowy Wrocław


TEL. +48 886 462 781

plac Świętego Macieja 18

WROCŁAW, POLSKA

Co nam po najlepszym rowerze jeśli jest uszkodzony lub rozregulowany? Niewiele. Dlatego serwis rowerowy to absolutna podstawa. I tak jak co roku trzeba zrobić przegląd techniczny auta, tak co najmniej raz w roku należy dokonać fachowego przeglądu technicznego roweru. W naszym wrocławskim, rowerowym warsztacie Twojej maszynie przyjrzą się specjaliści najwyższej próby. Nieprzypadkowo serwisują się u nas często zawodowi kolarze czy kurierzy rowerowi. Od wymiany dętki po całkowitą przebudowę roweru. Zajmiemy się wszystkim. Nie szukaj dalej.

serwis rowerowy wrocław cennik

Centrowanie koła 40-60
Wymiana dętki/opony 20-60
Wymiana klocków hamulca 20-30
Regulacja hamulców 30-40
Wymiana linek/pancerzy 30-40
Wymiana łańcucha 20
Wymiana kasety 25-40
Wymiana korby/wkładu 40-50
Regulacja przerzutek 30-40
Montaż bagażnika 30-40
Montaż błotników 40-50
Wymiana widelca 60
Przegląd podstawowy 100
Przegląd szczegółowy 180
Godzina pracy 75

Aby skorzystać z serwisu rowerowego zadzwoń do nas na podany powyżej numer, wypełnij i wyślij do nas formularz bądź wpadnij do naszej siedziby we Wrocławiu. Jesteśmy rowerowymi maniakami i z przyjemnością przywrócimy Twój rower do idealnego stanu, tak byś nadal mógł się nim cieszyć przemierzając Wrocław wzdłuż i wszerz. Niezależnie czy posiadasz rower mtb, trekkingowy czy miejski, nasz serwis sprosta każdemu sprzętowi. Na miejscu, we Wrocławskim Porcie posiadamy całą gamę części rowerowych, od dętki , przez kierownice i siodełka, aż po ramy. Wszystko po toaby od razu możliwa była naprawa Twojego jednośladu, bez zbędnego, długiego oczekiwania na kolejną przejażdżkę ulubionym rowerem.

Na swoim koncie mamy już setki naprawionych rowerów oraz rzeszę stałych klientów, którzy doceniają fachowość wykonanych przez nas usług. Przyjedź do serwisu i przekonaj się sam!

Zapraszamy - Wrocławski Serwis Rowerowy "Port Rowerowy"

Zgłoś swój rower

Twój email

Wiadomość