Port Rowerowy
Koszyk

Znajdź nas na Facebooku!

Serwis Rowerowy Wrocław


TEL. +48 886 462 781

UL. KLECZKOWSKA 52

WROCŁAW, POLSKA

Co nam po najlepszym rowerze jeśli jest uszkodzony lub rozregulowany? Niewiele. Dlatego serwis rowerowy to absolutna podstawa. I tak jak co roku trzeba zrobić przegląd techniczny auta, tak co najmniej raz w roku należy dokonać fachowego przeglądu technicznego roweru. W naszym wrocławskim, rowerowym warsztacie Twojej maszynie przyjrzą się specjaliści najwyższej próby. Nieprzypadkowo serwisują się u nas często zawodowi kolarze czy kurierzy rowerowi. Od wymiany dętki po całkowitą przebudowę roweru. Zajmiemy się wszystkim. Nie szukaj dalej.

serwis rowerowy wrocław cennik
Centrowanie koła 30-40
Wymiana dętki/opony 15-50
Wymiana klocków hamulca 15-25
Regulacja hamulców 20-30
Wymiana linek/pancerzy 20-30
Wymiana łańcucha 15
Wymiana kasety 10-20
Wymiana korby/wkładu 30
Regulacja przerzutek 20-30
Montaż bagażnika 20-30
Montaż błotników 20-30
Wymiana widelca 50
Przegląd podstawowy 80
Przegląd szczegółowy 150
Godzina pracy 50

Aby skorzystać z serwisu rowerowego zadzwoń do nas na podany powyżej numer, wypełnij i wyślij do nas formularz bądź wpadnij do naszej siedziby we Wrocławiu. Jesteśmy rowerowymi maniakami i z przyjemnością przywrócimy Twój rower do idealnego stanu, tak byś nadal mógł się nim cieszyć przemierzając Wrocław wzdłuż i wszerz. Niezależnie czy posiadasz rower mtb, trekkingowy czy miejski, nasz serwis sprosta każdemu sprzętowi. Na miejscu, we Wrocławskim Porcie posiadamy całą gamę części rowerowych, od dętki , przez kierownice i siodełka, aż po ramy. Wszystko po toaby od razu możliwa była naprawa Twojego jednośladu, bez zbędnego, długiego oczekiwania na kolejną przejażdżkę ulubionym rowerem.

Na swoim koncie mamy już setki naprawionych rowerów oraz rzeszę stałych klientów, którzy doceniają fachowość wykonanych przez nas usług. Przyjedź do serwisu i przekonaj się sam!

Zapraszamy - Wrocławski Serwis Rowerowy "Port Rowerowy"

Zgłoś swój rower

Twój email

Wiadomość