Port Rowerowy
Koszyk

Znajdź nas na Facebooku!

Dostawa i płatność

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i link. Kliknij w link, aby potwierdzić zamówienie. Po potwierdzeniu i zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności. Czas dostawy zależy od wybranej formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty zostaną wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy Cię o tym. Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - wygodny i szybki sposób realizacji zamówienia.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Pamiętaj jednak, że ta forma płatności jest obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Forma dostawy

Firma kurierska dostarczy zamówienie w 1-2 dni robocze od chwili nadania.